Minnesota

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Minnesota

Nieruchomość na sprzedaż w stanie Minnesota

Minnesota graniczy z północną z Kanadą, na południu z Iową, na wschodzie z Winsconsin, na zachodzie z Dakotą Północną i Południową Dakotą

Minnesota jest 32. krajem związkowym Stanów Zjednoczonych Ameryki i liczy 4 919 479 mieszkańców. Stolicą jest Saint Paul, ale najbardziej zaludnionym miastem jest Minneapolis; inne odpowiednie ośrodki to Duluth, Rochester i Bloomington.

Minnesota jest znana z jezior, zimnego klimatu i "Midwestern Minnesota Nice".

Znana jako kraina Dziesięciu Tysiąca Jezior w stanie Minnesota jest najbardziej zaludnionym krajem w Stanach Zjednoczonych i jest często wymieniana jako jeden z najzdrowszych stanów w Ameryce, a więc bardzo przyjemne miejsce, w którym szuka nieruchomości na sprzedaż w stanie Minnesota.

Ale pytanie jest na rynku nieruchomości w Minnesocie, który w 2018 roku jest energiczny.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w stanie Minnesota, musisz wiedzieć, że sprzedaż zamknięta spadła o 6% w stosunku do zeszłego roku, a sprzedaż spadła o 4%.

W porównaniu z ubiegłym rokiem nastąpiła poprawa cen. Domy w Minnesocie również nadal zyskiwały na wartości, ale w nieco niższym tempie niż średnia krajowa. Średnia cena nieruchomości na sprzedaż w Minnesocie wzrosła w ubiegłym roku o 8,2% i oczekuje się, że w przyszłym roku jej wartość wzrośnie o 4,9%.

Czynniki wpływające na rynek nieruchomości w Minnesocie w 2018 roku są różne.

Zapasy pozostają największym czynnikiem na rynku nieruchomości w Minnesocie. Od grudnia 2016 r. Do grudnia 2017 r. Zapasy spadły o 27,5%, co spowodowało najniższy na rynku nieruchomości w Minnesocie od 2004 r.

Jest to z pewnością właściwy rynek dla sprzedającego, który ma nieruchomość na sprzedaż w stanie Minnesota. Oferta pozostaje niska, ponieważ popyt utrzymuje się na wysokim poziomie, przyczyniając się do wzrostu cen domów.

Oznacza to, że ważna będzie nie tylko oferta mieszkaniowa w 2018 r., Ale także dostępne przedziały cenowe.

Eksperci przewidują, że do końca roku stopy osiągną 5%, co wpłynie na to, na co kupujący mogą sobie pozwolić. Może to doprowadzić do spadku średniej ceny sprzedaży, ale eksperci nie martwią się, ponieważ są nadal poniżej oprocentowania kredytów hipotecznych w wysokości 8% ostatniej recesji.

Najlepsze miejsca do życia i gdzie szukać nieruchomości na sprzedaż w stanie Minnesota są inne.

Prawie 60% Minnesoty mieszka w metropolii Twin Cities. Składa się z Minneapolis, najbardziej zaludnionego miasta w stanie Minnesota, stolicy Świętego Pawła i okolicznych peryferii.

Zarówno St. Paul, jak i Minneapolis są bardzo przyjaznymi dla życia miastami z przystępnymi cenami sprzedaży, które wciąż rosną.

Magazyn Forbes również w ostatnim czasie uznał Minneapolis za najzdrowsze miasto w Ameryce, więc dobrze jest przeszukać nieruchomość na sprzedaż w stanie Minnesota.

Obszar metropolitalny Twin Cities to trzynasty największy obszar metropolitalny w kraju. Ponadto w Minnesocie jest 17 miast o populacji powyżej 50 000. Południowe przedmieścia Twin Cities, takie jak Lakeville, korzystają z wysokowydajnych szkół, stabilnego i stale rosnącego rynku mieszkaniowego.

Rynek nieruchomości w Minnesocie na 2018 r. Będzie kontynuował stały wzrost średnich cen sprzedaży, ale będzie musiał zwalczyć spadek zapasów i przejęć, które mają miejsce powyżej poziomu krajowego. Sprzedawcy mogą cieszyć się obfitością popytu i niedoborem podaży.

  •  
    Harmonia: miasto Minnesoty budujące paladyn!

    Harmonia: miasto Minnesoty budujące paladyn! Chcę inwestować Ale gdzie? Chcę wyjechać i mieszkać za granicą Ale jak? Przestań zadawać sobie te pytania! Twoje rozwiązanie znajduje się w tym krótkim artykule. Masz rację, musisz tylko poczuć się komfortowo i uzbroić się w długopis i papier, aby pr ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 11641

Sprzedaż 2 sypialnie, Minnesota, Saint Paul, Saint Paul, Saint Paul

993,759.21PLN
Sprzedaż
2 sypialnie

50 m²
apartement na sprzedaż
UNAVAILABLE
Cod. 7036

Sprzedaż Ponad 5 sypialni, Minnesota, Minneapolis, Minneapolis, Minneapolis

636,005.90PLN
Sprzedaż
Ponad 5 sypialni

40 m²
Duże studio w budynku w stylu Art Deco
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB